
Історія української літератури т.3
2016 рік
752 стор.
220,00 грн.
У третьому томі дванадцятитомної "Історії української літератури"розглянуто період розвитку національного письменства від останніх років ХVIII ст.(прикметних виходом у світ перших частин поеми "Енеїда" І.Котляревського) до кінця 30-х років XIX ст.- період, коли українська література постає як література нова,у питомій художній якості, з новочасним змістом,перебазована на народну мову,яка стає мовою літературною.

Іменник. Граматичний довідник
2016 рік
288 стор.
50,00 грн.
Довідник покликаний дати відповідь на складні питання, що постають перед мовцями при вживанні іменника. Це стосується як визначення роду іменників, відмінкових закінчень та відмінювання, так і сполучення іменників із числівниками.

УКРАЇНСЬКА НАУКОВА ТЕРМІНОЛОГІЯ. Історія та сучасний стан
2015 рік
118 стор.
40,00 грн.
У виданні надруковано матеріали конференції, присвяченої історії та сучасному стану української наукової термінології, що була організована Науково-виробничим підприємством "Видавництво "Наукова думка" НАН України" у грудні 2014 року

Історія Криму в запитаннях та відповідях
2015 рік
527 стор.
180,00 грн.
Авторський колектив книги складається з академічних та університетських учених-істориків і сходознавців. Вони зробили спробу відповісти на актуальні, з їхнього погляду, запитання не лише щодо маловідомих або призабутих, а і стосовно добре знаних сторінок багатовікової історії Криму та народів, які його населяли з найдавніших часів.

ДЗВОНА чи ДЗВОНУ або -а (-я) чи -у (-ю) в родовому відмінку, СЛОВНИК-ДОВІДНИК
2015 рік
168 стор.
28,00 грн.
Словник покликаний зорієнтувати користувача в правильному виборі закінчень родового відмінку однини іменників чоловічого роду на приголосний, що є одним із гострих питань сучасного українського правопису, і запропонувати стислі узагальнені рекомендації щодо вживання закінчень родового відмінка загальних та власних назв.