Видавництво «НАУКОВА ДУМКА»

Видавництво «НАУКОВА ДУМКА»

 

Нове видання

Енциклопедія історії України. Т. 7: Мл-О.

2010, 728 с.

Видавнича ціна 160 грн.

Вихід чергового тому Енциклопедії історії України – визначна подія у науковому та політичному житті держави. Тематичною віссю енциклопедії є український історичний процес: події, постаті, явища складного, драматичного, буденного життя нашого народу.

7-й том, як і попередні томи, побудований за алфавітним принципом. У написанні статей до нього були задіяні провідні українські історики. Координує цю працю Інститут історії України НАН України.

Це видання містить статті, що розпочинаються на літери "Мл-О". В 7-му томі вміщено 883 статті, 573 ілюстрації та 72 карти.

Кожен том Енциклопедії історії України сприяє розширенню уявлень українців про своє минуле, формує національну самосвідомість.

Підготовка такого видання - результат цілеспрямованої клопіткої праці великого колективу науковців, очолюваних академіком Валерієм Андрійовичем Смолієм.

Робота над енциклопедією триває, до неї залучаються все нові фахівці.

Це видання можна замовити зручним для Вас способом: через інтернет-магазин видавництва  www.ndumka.kiev.ua (розділ "Історико-культурна спадщина"), по електронній пошті reklama@ndumka.kiev.ua, телефоном чи факсом за номерами (044) 235-42-78 та 235-41-70 відповідно, а також відвідавши книжковий магазин за адресою: м. Київ, вул. Терещенківська, 3, кім. 17.

 

 


 
 
 

  ПЕРША    ПРО НАС    ВИДАННЯ    АВТОРУ    МАГАЗИН    ПРАЙС    ВАКАНСІЇ    ДЕРЖЗАКУПІВЛІ    КОНТАКТ  
Видавництво «НАУКОВА ДУМКА»


© 2003-2019 Видавництво «Наукова думка»
створено
 ~  <*))>< ~~ fishdesign